Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Projekty POIG

Lista Beneficjentów

Zobacz Listę Beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie z Programu Innowacyjna Gospodarka więcej >

Stan wdrożenia Funduszy Europejskich

Zapoznaj się z aktualnym poziomem wykorzystania środków więcej >

Ewaluacja

Dowiedz się, czym jest ewaluacja pomocy z funduszy europejskich i jakie są jej cele więcej >

Zasady Promocji Funduszy Europejskich

Tutaj znajdziesz informacje o zasadach promocji Programu, zasadach oznaczania projektów oraz niezbędne materiały i dokumenty więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a przyślemy Ci najnowsze informacje o Funduszach Europejskich.

Polecane wydarzenia

lipiec 2014
PWŚCPSN
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

Sprawdź, czy otrzymasz jeszcze dotację na realizację projektuZobacz, co zmieniło się wokół Ciebie dzięki Funduszom Europejskim
22-07-2014

Konkurs „Innowacja plus”

Innowacja to nie wszystko – jej wdrożenie powinno przynieść zysk. Istotną rolę w procesie komercjalizacji odgrywają działania z zakresu komunikacji marketingowej. Dlatego właśnie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłasza konkurs „Innowacja plus” – na najlepszą promocję projektów B+R, które uzyskały dofinansowanie z Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
18-07-2014

Odpisy z ksiąg wieczystych i zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego dostępne online

Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło dwie nowe usługi, dzięki którym obywatele zyskają łatwy i szybki dostęp przez Internet do ksiąg wieczystych z możliwością wydruku ich odpisu oraz do elektronicznego Krajowego Rejestru Karnego. Oba projekty sfinansowano ze środków unijnych z Programu Innowacyjna Gospodarka na rozwój e-administracji.
więcej
04-07-2014

Wyniki aktualizacji listy projektów indywidualnych dla Programu Innowacyjna Gospodarka

Zakończyła się kolejna aktualizacja Listy projektów indywidualnych dla Programu Innowacyjna Gospodarka. Na listę projektów podstawowych w ramach Priorytetu VII Społeczeństwo informacyjne – budowa elektronicznej administracji dodano jedno przedsięwzięcie pn.  "Dziedzinowe systemy teleinformatyczne systemu informacji w ochronie zdrowia" (beneficjent: Ministerstwo Zdrowia/Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia).

więcej
03-07-2014

Meble nowoczesne i precyzyjnie wykonane

Grupa Nowy Styl - beneficjent Programu Innowacyjna Gospodarka - dzięki otrzymanemu z UE dofinansowaniu, wybudowała fabrykę mebli wyposażoną w jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych. Dzięki niej będzie możliwe między innymi okleinowanie elementów krzywoliniowych np. krawędzi łączących płytę z obrzeżem za pomocą lasera. Ten sposób montażu jest światową nowością.

więcej
30-06-2014

Publikacja rozporządzenia zmieniającego rozporządzenia w sprawie udzielania pomocy finansowej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

27 czerwca 2014 r. w Dzienniku Ustaw pod pozycją nr 854 zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 18 czerwca 2014 r.  w sprawie udzielania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pomocy finansowej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

więcej
27-06-2014

Publikacja rozporządzeń zmieniających rozporządzenia w sprawie udzielania pomocy finansowej przez PARP w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

Opublikowano dwa Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju dotyczące udzielania pomocy finansowej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami.

więcej
26-06-2014
Exea Smart Space

Łatwiejszy start dla firm w Toruniu

Tysiąc metrów kwadratowych nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni czeka na start-upy z branży IT w Toruniu. 26 czerwca 2014 r. uroczyście otwarto inkubator nowych technologii – Exea Smart Space, znajdujący się w zaadaptowanym dzięki funduszom Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG), budynku Toruńskiego Inkubatora Technologicznego. 1 lipca 2014 r. wprowadzą się do niego pierwsze firmy.

więcej
23-06-2014
Minister Lena Kolarska-Bobińska i wiceminister Iwona Wendel

Innowacje w Polsce

Wiceminister infrastruktury i rozwoju Iwona Wendel uczestniczyła w odbywających się we Wrocławiu spotkaniach poświęconych innowacyjności w Polsce. – Siłą innowacyjnych gospodarek jest wysoka aktywność przedsiębiorstw w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych oraz ich współpraca z naukowcami – mówiła.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska